OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA 6 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 13.02.2022 r.

1. Ks. Piotr Gąsior skierował do nas słowa podziękowania w związku ze śmiercią i pogrzebem swojego taty:
    "Serdeczne Bóg zapłać wszystkim parafianom oraz przyjaciołom ze Szkoły św. Joanny Beretty Molli, którzy okazali mi serce w tych ważnych, trudnych chwilach związanych ze śmiercią mojego ojca Stanisława. Jestem wdzięczny każdemu, kto się modlił za mojego Tatę i składał mi kondolencje. W geście wdzięczności w najbliższym możliwym terminie będę sprawował za Was i Waszych najbliższych Najświętszą Ofiarę Mszy świętej."
     – w poniedziałek – święto św. Cyryla i Metodego, Patronów Europy.
  3. Dziękujemy za wszelką ofiarność. Dzisiejsza składka będzie przeznaczona na pokrycie kosztów prac przy klinkierze.
  4. Spotkanie Grupy Misyjnej zostało przeniesione na następną niedzielę, czyli 20.02.2022, po Mszy wieczornej.
  5. Zachęcam do kupowania i czytania prasy religijnej (przy wyjściu z kościoła):
    Gość Niedzielny – O zmarłym poecie Jarosławie Marku Rymkiewiczu, art. Bez ruchu chorujemy, CD nr 2 Biblii Audio
    Niedziela – o pracy krakowskiego kapelana o. Marka Donaja, augustanina oraz o papieżu Benedykcie – Fałszywe oskarżenia
    Dziecko w wirtualnej siecidarmowe wydawnictwo dla rodziców
  6. Pogrzeb śp. Henryka Ptasińskiego, naszego parafianina z ul. Wilczyńskiego, odbędzie się we wtorek 15 lutego na cmentarzu Rakowickim o g. 10.20 ......

Niedziela – 13.02.2022
    – 08.30 – + Stanisław Gąsior, od naszych parafian, o zbawienie
    – 10.00 – ++ Piotr i Artur Karabuła (bez koncelebry)
    – 11.30 – w int. dziękcz. Marii, z ok. 70 urodzin, o potrzebne łaski i opiekę MB
    – 19.00 – + Józef Kopiński, o zbawienie

– 07.30 – w int. dziękcz. Magdy i Leona, za powrót do zdrowia, o dary Ducha Świętego
    – 18.30 – ++ Pelagia i Marian Richter, o zbawienie
    – 07.30 – + Józef Kopiński, o zbawienie
    – 10.20 – Rakowice, pogrzeb + Henryk Ptasiński
    – 18.30 – ++ z rodziny Żurawskich, o zbawienie
    – 07.30 – o dary Ducha Świętego i łaskę nawrócenia dla Wandy
    – 18.30 – w int. Władysława, o szczęśliwą operację
    – 07.30 – + Ks. Prałat Marian Rajchel, o zbawienie
    – 18.30 – o szczęśliwe rozwiązanie dla Kingi, o zdrowie dla dziecka i rodziców
    – 07.30 – w int. Piotrka, o szczęśliwy pobyt w szpitalu i dobre wyniki badań, o opiekę MB
    – 18.30 – ++ Antonina, Zenon, Janina, Dariusz, o zbawienie
    – 07.30 – + Jan Gunia, o zbawienie
    – 18.30 – w int. dziękcz. Karoliny, z ok. urodzin, o zdrowie i błog.Boże

Niedziela – 20.02.2022
    – 08.30 – + Zbigniew Żak, w 2 r. śm.
    – 10.00 – w int. dziękcz. Michalinki, z ok. 2 urodzin, z prośbą o łaski i zdrowie
    – 11.30 – + Stanisław Gąsior, od społeczności katolickiej Szk, Podst. im. św. Joanny Berrety Molla
    – 19.00 – ++ Jan Jantos, Sebastian Ornatt i zmarli z ich rodzin, o zbawienie