OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA 15 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 14.07.2019 r.

– w poniedziałek – wsp. św. Bonawentury.
     – we wtorek – wsp. MB z Góry Karmel ( NMP Szkaplerznej).
     – we środę – wsp. bł. Czesława.
  2. Prowadzimy zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery). Będzie ona trwała do najbliższej środy, czyli do 17 lipca 2019 r., do godziny 9.00 (wyznaczona godzina jest godziną zakończenia zbiórki). Przywożone sprzęty prosimy składać przy parkingu koło stojaka na rowery.
    Przychody z akcji wspomogą zakup nowoczesnych Inkubatorów do Szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce prowadzonego przez Siostry Orionistki oraz Akcję "Wyprawka dla dzieci" prowadzoną w Kamerunie przez Siostry Pallotynki.
  3. W niedzielę za 2 tygodnie, czyli 28 lipca, z okazji wsp. św. Krzysztofa, po Mszach św. poświęcimy samochody i pojazdy. Ofiary złożone do puszki, zostaną przekazane na zakup pojazdów dla misjonarzy. Będziemy się też modlić za tych, którzy z różnych powodów nie podjadą pod kościół samochodem.
  4. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczone zostaną na wypłacenie prac przy stropie kościoła. Dziękujemy też za ofiary wpłacone na nasze konto, za inne złożone dary i za wszelką troskę o sprawy parafii.
  5. Zachęcam do kupowania i czytania prasy religijnej:
    Głos Ojca Pio

PO MSZY 10.00 i 11.30 BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DZIECI

6. Pogrzeb śp. Anny Makuła, z ul. Łokietka, odbędzie się w środę 17 lipca. O g. 14.00 odprawimy Mszę pogrzebową w naszym kościele parafialnym. Po Mszy nastąpi pochówek na cmentarzu parafialnym na Białym Prądniku, przy ul. Piaszczystej.

– 18.30 – + Helena Figiel, w 5 r. śm., + mąż Edward i zmarli z rodziny

Niedziela – 14.07.2019
    – 08.30 – w int. dziękcz. Rodziny Tarnowskich i Księży pracujących w naszej parafii, o łaski
    – 10.00 – + Zbigniew Słysz, od Agaty i Jacka Chmura z dziećmi