OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA 33 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 13.11.2022 r.

1. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Wtedy też we wspólnocie parafii, podczas nabożeństwa po wszystkich Mszach św., odnowimy osobiste ofiarowanie swojego życia Chrystusowi Królowi. Uroczystość Chrystusa Króla jest patronalnym świętem Liturgicznej Służby Ołtarza. Módlmy się za ministrantów, lektorów i scholistki, chórzystów oraz innych posługujących przy ołtarzu.
  2. W sobotę, 19 listopada, podczas tradycyjnej wieczornej adoracji od 18.00 włączymy się w ogólnopolskie nabożeństwo "Przyjdź Królestwo Twoje" - przygotowujące do uroczystości Chrystusa Króla Wszechświata odprawiane także w int. naszej ziemskiej Ojczyzny.
     – we wtorek – wsp. św. Alberta Wielkiego.
     – we środę – wsp. MB Ostrobramskiej, MB Miłosierdzia.
     – we czwartek – wsp. św. Elżbiety Węgierskiej.
     – w piątek – wsp. bł. Karoliny Kózkówny.
     – w sobotę – wsp. bł. Salomei.
  4. Serdecznie dziękujmy za ofiary do puszek na pomoc biednym, prześladowanym i chrześcijanom na wschodzie. W ubiegłą niedzielę, zebraliśmy na ten cel 2700 zł i 5 euro. Dziękujemy też za dzisiejsze ofiary, które będą przeznaczone na prace budowlane.
  5. Grupa Misyjna pragnie zorganizować jasełka z udziałem dzieci w ramach Misyjnego Kolędowania Dzieci. Po Mszach o 10.00 i 11.30, przedstawiciele Grupy będą oczekiwać w kaplicy na dzieci (szczególnie w wieku przedszkolnym) chętne do udziału w tym przedstawieniu – oczywiście w towarzystwie rodziców. Próby będą się odbywać przez cały adwent w soboty przed południem w kościele. Liczymy też na zaangażowanie rodziców i starszego rodzeństwa.
  6. Po Mszy O Zdzisław będzie podpisywał nową książkę – "OWOCE KOMUNII ŚW." – CENA - 20,- .
  7. Zachęcam do kupowania i czytania prasy religijnej (przy wyjściu z kościoła):
    Gość Niedzielny – z ostatnią płytą Biblii Audio
    Niedziela – Dlaczego atakują św. JP II
    2 darmowe wydawnictwa dla rodziców – pomocne w wychowaniu

Wolne terminy Msze św. – środa, czwartek i piątek – 7.30.
    Po Mszach – 10.00 i 11.30 – błogosł. dzieci. Po Mszy o 19.00 poprosić o ułożenie ławek.

Niedziela – 13.11.2022
    – 08.30 – o łaskę zdrowia dla Adama chorego na ciężką chorobę nowotworową, o pomyślny przebieg leczenia
    – 10.00 – + Jerzy Koziarz, od żony i córek, o zbawienie
    – 11.30 – + Jerzy Orłowski, od chór parafialnego, o zbawienne