Strona główna

Kolęda 2024


Terminarz Kolędy 2024

do pobrania Terminarz Kolędy 2024.

Ks. Kazimierz Kijas – tel. 602633292 - dzwonić do 15.00

  1. Czwartek – 04.01.24 - od 16.00
    Domy Chełmońskiego 168 do 215 (10), Jasnogórska 42 (1) – (razem 11)
  2. Wtorek – 09.01.23 – od 16.30
    Bloki Chełmońskiego 126, Chełmońskiego 130A do B – 6,11 (razem 17)
  3. Czwartek – 11.01.24 – od 16.30
    Bloki Chełmońskiego 130 C do J – (razem 17)
  4. Piątek – 12.01.24 – od 16.30
    Bloki Stelmachów 58A do 58 L – (razem 18)
  5. Sobota – 13.01.24 – od 10.00
    Domy Stelmachów 121, Bloki Chełmońskiego od 100 T do D, 102 do 102 B + Domy Stelmachów 123 do 129 – 1,9,5,11 (razem 26)
  6. Niedziela – 14.01.24 – od 14.30
    Bloki Chełmońskiego 70 A do D (10), Chełmońskiego 72 A do E (10) – (razem 20)
  7. Wtorek - 16.01.24 od 16.30
    Bloki Piaskowa 30, 34, 36, + Domy 38 – (razem 13)
  8. Piątek – 19.01.24 – od 16.30
    Bloki Chełmońskiego 138 do 162 – (razem 14)
  9. Sobota – 20.01.24 – od 9.30
    Domy Stelmachów 36, 40, 44, + Bloki 46, 48, 50, 52 – (razem 22)
  10. Wtorek – 23.01.24 – od 16.30
    Bloki Chełmońskiego 136 do 136D – (razem 16)
  11. Czwartek – 25.01.24 od 16.00
    Domy Stawowa 24, Chełmońskiego 119 + Domy Piaskowa 6, 12, 53, 4 (6) + Domy Stelmachów 86, 201, 207A-C (5) - (razem 11)
  12. Piątek 26.01.24 – od 16.30
    Bloki Chełmońskiego 130 K do T – (razem 17)
  13. Sobota – 27.01.24 - od 12.30
    Bloki Chełmońskiego 106 i 108, Domy 110 i 112 - 12,9 (razem 21)
  14. Niedziela – 28.01.24 – od 14.30
    Bloki Piaskowa 40...,Domy 42...,44... – (razem 11)

Ks. Grzegorz Zastawny – tel. xxxxxxxxx (można dzwonić od PN do PT w godz. 15.00 – 16.00)

  1. Czwartek – 04.01.24 – od 16.30
    Domy Owsiana, Na Chałupkach, Gdyńska – (razem 10)
  2. Wtorek – 09.01.24 – od 16.00
    Domy Pękowicka 30 i 30 A i Bloki 37 od 37 F – (razem 17)
  3. Środa – 10.01.24 – 16.30
    Domy Łokietka 154 -154H i Bloki 154, 156 – (razem 11)
  4. Czwartek – 11.01.24 – od 16.30
    Bloki Łokietka 135 i135A (6), 168A, 194 – (razem 8)
  5. Piątek – 12.01.24 – od 16.30
    Domy Kaczmarczyka od 3, Tumanowicza od 1A, Kasznicy – (razem 11)
  6. Sobota – 13.01.24 – od 10.00
    Domy Chabrowa od 30 do 4 i Orlich Gniazd od 2 do 35 – (razem 14)
  7. Czwartek – 18.01.24 – od 16.30
    Domy Kalenkiewicza 1, Kukiela – (razem 10)
  8. Piątek – 19.01.24 - od 16.30
    Domy Wilczyńskiego – (razem 13)
  9. Sobota – 20.01.24 – od 10.00
    Domy Pękowicka przed torami - początek od 21 (8), Pachońskiego 2 i 2B, Łokietka do nr 115 (8) – (razem 18)
  10. Wtorek – 23.01.24 – od 16.00
    Domy Łokietka - od 123 do Wiarusa i Poziomkowej + Bloki 165 – (razem 9)
  11. Środa – 24.01.24 – od 16.00
    Domy Kiwerskiego nieparzyste – (razem 11)
  12. Czwartek 25.01.24 od 16.30
    Domy Kiwerskiego parzyste – (razem 8)
  13. Piątek – 26.01.23 – od 16.30
    Bloki - Pękowicka 70, 72, 73 – (razem 11)
  14. Sobota 27.01.24 – od 10.00
    Bloki Chełmońskiego 134 do 134 G – (razem 21)
  15. Poniedziałek – 29.01.24 – od 16.00
    Domy, Skrajna, Bliska, Północna, Wewnętrzna, Tomkowicza – (razem 8)
  16. Wtorek – 30.01.24 – od 16.00
    Domy Nawigacyjna, Bukietowa i Jordanowska i Bloki Jordanowska – (razem 10)
  17. Czwartek – 01.02.24 - od 16.30
    Domy Pełczyńskiego – (razem 12)

© copyright by Parafia Redemptor Hominis