OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA 15 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 10.07.2016 r.

1. Ważna prośba związana z ŚDM. Nie możemy znaleźć miejsca dla młodego małżeństwa z Brazylii, w którym 28-letnia kobieta jest po kolonostomi i potrzebuje prywatnej łazienki. Przyjeżdżają w poniedziałek 26 lipca, a wyjeżdżają też w poniedziałek 1 sierpnia. Nie chcemy ich łączyć z innymi pielgrzymami, żeby mieli prywatność, wiec w grę wchodzą rodziny które chcę przyjąć tylko 2 osoby i mają drugą łazienkę w domu. Może ktoś jeszcze zechce się zgłosić? Prosimy o kontakt.
  2. Zakończyliśmy przydzielanie grupy 106 pielgrzymów, których dane otrzymaliśmy. Czekamy teraz na dane pozostałych 114 osób. Powinniśmy je otrzymać w ciągu najbliższych dni. Teraz właśnie najwięcej pielgrzymów dokonuje wszystkich formalności rejestracyjnych, więc jest małe opóźnienie. Dlatego prosimy się nie martwić, że nie do wszystkich przydzielono jeszcze pielgrzymów.
  3. Wszystkie rodziny przyjmujące pielgrzymów, zapraszamy do naszego kościoła na spotkanie organizacyjne, we wtorek 19 lipca o godz. 19.00.
     – w poniedziałek – święto św. Benedykta, Patrona Europy.
     – we wtorek – wsp. św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu.
     – we środę –  wsp. św. Andrzeja Świerada i Benedykta.
     – w piątek – wsp. św. Bonawentury.
     – w sobotę –  wsp. NMP z Góry Karmel, MB Szkaplerznej.
  5. W niedzielę za 2 tygodnie, czyli 24 lipca, z okazji wsp. św. Krzysztofa, po Mszach św. poświęcimy samochody i pojazdy. Ofiary złożone do puszki, zostaną przekazane na zakup pojazdów dla misjonarzy. Będziemy się też modlić za tych, którzy nie podjadą pod kościół samochodem.
  6. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone w dzisiejszą niedzielę na tacę, które przeznaczone zostaną na prace budowlane. Dziękujemy też za ofiary wpłacone na nasze konto i za inne złożone dary. Szczególnie dziękujemy Rodzinie z parafii, która ufundowała Ornat dedykowany Matce Bożej ze scenami Wniebowzięcia NMP i spotkania świętych Anny i Joachima przy Bramie Jerozolimskiej. Ornat wyrzeźbiła haftem znana nam artystka, Pani Janina Ziętek. W nim dziś odprawiamy.
  7. Na osiedlu Atala - Etap 4, powstało przedszkole. Wejścia są zlokalizowane od ulic Chełmońskiego i Piaskowej. Dla zainteresowanych szczegółowe informacje wywiesiliśmy w gablocie.
  8. Zachęcam do kupowania i czytania prasy religijnej:
    Różaniec
    Głos Ojca Pio
    Promyczek Dobra – dla dzieci

PO MSZACH O 10.00 i 11:30 BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DZIECI

Niedziela – 10.07.2016
    – 08.30 – + Kazimierz Mika
    – 10.00 – + Edmund Radulski w 1 r. śm.
    – 11.30 – int. dziękcz. Małgorzaty i Ryszarda, z ok. 9 r. sakr. małż., z prośbą o łaski
    – 20.00 – w int. parafian, ofiarodawców i dobroczyńców

– 07.30 – + Maria Mucha, w 11 r. śm.
    – 18.30 – + Barbara Dąbrowska
    – 18.30 – w int. dziękcz. OLEŃKI, w 1 r. ur. (ROCZEK), o łaski dla niej i rodziców
    – 07.30 – + Władysław
    – 07.30 –