Alleluja, Zmartwychwstał Pan
Weselmy się i radujmy

OGOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA 31 NIEDZIEL ZWYK – 03.11.2019 r.

1. W liturgii rozpocztego tygodnia bdziemy obchodzi:
     – w poniedziaek – wsp. w. Karola Boromeuszka.
     – we wtorek – pierwszy wtorek - odmwimy Koronk do Miosierdzia Boego.
     – we rod – pierwsza roda - R Racow zapraszamy w rod, na zmian tajemnic raca podczas Mszy wieczornej. Na katechez dla dorosych zapraszamy te w rod, na 19.20 do Sali.
     – we czwartek – I czwartek - bdziemy si modli za kapanw i o powoania kapaskie i zakonne.
     – w sobot – rocznic powicenia bazyliki na Lateranie, najwaniejszego kocioa katolikw.
  2. W poniedziaek za tydzie, czyli w 101 rocznic odzyskania niepodlegoci, bdziemy si modli w intencji naszej Ojczyzny. Msze odprawimy jak w niedziel. Bdziemy poleca yjcych i zmarych Polakw. Wywiemy w tych dniach flagi pastwowe.
  3. Rad Parafialn zapraszamy na spotkanie w nastpn rod, 13 listopada, na 20.00 do Sali.
  4. Od 1 listopada do koca roku 2020, zgodnie z poleceniem Ks. Arcybiskupa, bdziemy wystawia Pana Jezusa w monstrancji p godziny przed wszystkimi Mszami wieczornymi. Bdzie wtedy moliwo prywatnej adoracji i modlitwy w int. Kocioa i Ojczyzny. W dni powszednie tygodnia, 10 min przed Msz, wsplnie odprawimy dziesitk raca i litani do w. JP II.
  5. Serdecznie dzikujmy za wszelk ofiarno. Skadka na tac za tydzie bdzie przeznaczona na prace budowlane w parafii. Dzikujemy za ofiary na konto, w kopertach i do skarbon. W ubieg niedziel na cele misyjne zebralimy 7843,48 z i 20 euro.
  6. Od 1 listopada, w dwch kinach w Krakowie - Kijw na Alejach Krasiskiego i Multikino na ul. Dobrego Pasterza jest wywietlany gony film NIEPLANOWANE. Dla dalszego wywietlania filmu wane jest, aby w pierwszym tygodniu jak najwicej widzw go zobaczyo.
  7. Zachcam do kupowania i czytania prasy religijnej:
    Go Niedzielny(nowa cena - 6 z)

PO MSZY 10.00 i 11.30 BOGOSAWIESTWO INDYWIDUALNE DZIECI

8. INTENCJE MSZY W.

Niedziela – 03.11.2019
    – 08.30 – w int. dzikcz. za lata spdzone w parafii, z prob o dalsze bogosawiestwo
    – 10.00 – w int. Bogu wiadomej dla Justyny i Dominiki
    – 11.30 – za parafian, ofiarodawcw i dobroczycw parafii (chrzty)
    – 19.00 – w int. dzikcz. Marysi i Michaa Gemel z ok. urodzin, z prob o aski i bog. dla caej rodziny

Poniedziaek – 04.11
    – 07.30 – o Boe bog. dla rodziny Mitrgw, o zdrowie dla dzieci, prawidowy rozwj i bezpieczny pord dla najmodszego z nich
    – 18.30 – w int. dzikcz. Elbiety Kieblesz, z ok. imienin i urodzin, o opiek MB
    – 07.30 – w int. dzikcz. Elbiety, z ok. imienin, z prob o opiek MB
    – 18.30 – + Anna Makua, od wszystkich dzieci, rodzicw, wolontariuszy i pracownikw wietlicy Przysta
    roda – 06.11
    – 07.30 – w int. o bog. Boe i opiek Matki Boej w yciu
    – 18.30 – ++ Jan. Maria, Edward, Aniela Brzda
    – 07.30 – w int. naszej Ojczyzny o Boe bogosawiestwo i ochron dla kraju
    – 18.30 – + Anna Makua, od rodziny Rokitw
    Pitek – 08.11
    – 07.30 – proba o ask przyjmowania aski Boej w trudnych sytuacjach ycia
    – 18.30 – zmarli z rodziny Dbrowskich
    – 07.30 – + Maria w r. m.
    – 18.30 – + Stanisawa (ona) Merchut, w r. m.

Niedziela – 10.11.2019
    – 08.30 – zmarli rodzice ++ Irena, Edmund, Zofia i Apolinary
    – 10.00 – + Krzysztof Jamka
    – 11.30 – w int. dzikcz. Helenki Wilkoszewskiej, w 3 urodziny, o aski dla niej i rodziny