OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA 17 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 25.07.2021 r.

– w poniedziałek – wsp. św. Joachima i Anny, dziadków Pana Jezusa.
     – we środę – wsp. św. Szarbela.
     – we czwartek – wsp. św. Marty.
     – w sobotę – wsp. św. Ignacego z Loyoli, założyciela Jezuitów.
  2. W pierwszą niedzielę września chcemy zorganizować piknik parafialny. Bardzo prosimy o pomoc.
  3. Mamy nadzieję, że w tym tygodniu zakończymy prace montażowe przy okładaniu filarów kościoła. Msze w tygodniu od poniedziałku do piątki odprawiamy w kaplicy. Wchodzimy do kaplicy wejściem bezpośrednim od wjazdu.
  4. W niedzielę, 1 sierpnia, przypada rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. W sierpniu módlmy się szczególnie w intencjach naszej Ojczyzny.
  5. W piątek 6 sierpnia, wyruszy Krakowska Piesza Pielgrzymka do Częstochowy. Wszystkie informacje są umieszczone na stronie pielgrzymkakrakowska.diecezja.pl.
  6. Zachęcam do kupowania i czytania prasy religijnej (przy wyjściu z kościoła):
    Gość Niedzielny – Późny wiek – nowe zaproszenie
    Niedziela – Camino zmienia życie
    Dziecko w wirtualnej siecidarmowe wydawnictwo dla rodziców
    – przy prasie jest też nowa książka o. prof. Zdzisława Kijasa o Kard. Wyszyńskim.
  7. Z okazji obchodzonego dzisiaj wsp. św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących, po Mszach św. pomodlimy się za podróżujących i poświęcimy pojazdy. Przed kościołem, na stolikach są symbole do przyklejenia, breloki do kluczyków i obrazki, które można zabierać. Przy stolikach staną lektorzy i ministranci z koszykami na ofiary przeznaczone na zakup pojazdów dla misjonarzy. Pojazdy poświęcimy począwszy od wyjazdu.

Niedziela – 25.07.2021
    – 08.30 – ++ Anna i Jacek Gruszka, w r. śm.
    – 10.00 – + Anna Godzicka, z ok. im.
    – 11.30 – w int. dziekcz. Rodziny Janka, Agnieszki, Maćka i Szymka, o potrzebne łaski
    20.00 – w int. parafian, ofiarodawców i dobroczyńców parafii

– 07.30 – w int. dziekcz. Mateusza, z ok. 40 ur., o łaski dla niego i rodziny, od rodziców
    – 18.30 – w int. dziekcz. Daniela, z ok. ur., o łaski