OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA 31 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 03.11.2019 r.

– w poniedziałek – wsp. św. Karola Boromeuszka.
     – we wtorek – pierwszy wtorek - odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
     – we środę – pierwsza środa - Różę Różańcową zapraszamy w środę, na zmianę tajemnic różańca podczas Mszy wieczornej. Na katechezę dla dorosłych zapraszamy też w środę, na 19.20 do Sali.
     – we czwartek – I czwartek - będziemy się modlić za kapłanów i o powołania kapłańskie i zakonne.
     – w sobotę – rocznicę poświęcenia bazyliki na Lateranie, najważniejszego kościoła katolików.
  2. W poniedziałek za tydzień, czyli w 101 rocznicę odzyskania niepodległości, będziemy się modlić w intencji naszej Ojczyzny. Msze odprawimy jak w niedzielę. Będziemy polecać żyjących i zmarłych Polaków. Wywieśmy w tych dniach flagi państwowe.
  3. Radę Parafialną zapraszamy na spotkanie w następną środę, 13 listopada, na 20.00 do Sali.
  4. Od 1 listopada do końca roku 2020, zgodnie z poleceniem Ks. Arcybiskupa, będziemy wystawiać Pana Jezusa w monstrancji pół godziny przed wszystkimi Mszami wieczornymi. Będzie wtedy możliwość prywatnej adoracji i modlitwy w int. Kościoła i Ojczyzny. W dni powszednie tygodnia, 10 min przed Mszą, wspólnie odprawimy dziesiątkę różańca i litanię do św. JP II.
  5. Serdecznie dziękujmy za wszelką ofiarność. Składka na tacę za tydzień będzie przeznaczona na prace budowlane w parafii. Dziękujemy za ofiary na konto, w kopertach i do skarbon. W ubiegłą niedzielę na cele misyjne zebraliśmy 7843,48 zł i 20 euro.
  6. Od 1 listopada, w dwóch kinach w Krakowie - Kijów na Alejach Krasińskiego i Multikino na ul. Dobrego Pasterza jest wyświetlany głośny film NIEPLANOWANE. Dla dalszego wyświetlania filmu ważne jest, aby w pierwszym tygodniu jak najwięcej widzów go zobaczyło.
  7. Zachęcam do kupowania i czytania prasy religijnej:
    Gość Niedzielny(nowa cena - 6 zł)

PO MSZY 10.00 i 11.30 BŁOGOSŁAWIEŃSTWO INDYWIDUALNE DZIECI

Niedziela – 03.11.2019
    – 08.30 – w int. dziękcz. za lata spędzone w parafii, z prośbą o dalsze błogosławieństwo
    – 10.00 – w int. Bogu wiadomej dla Justyny i Dominiki
    – 11.30 – za parafian, ofiarodawców i dobroczyńców parafii (chrzty)
    – 19.00 – w int. dziękcz. Marysi i Michała Gemel z ok. urodzin, z prośbą o łaski i błog. dla całej rodziny

– 07.30 – o Boże błog. dla rodziny Mitręgów, o zdrowie dla dzieci, prawidłowy rozwój i bezpieczny poród dla najmłodszego z nich
    – 18.30 – w int. dziękcz. Elżbiety Kieblesz, z ok. imienin i urodzin, o opiekę MB
    – 07.30 – w int. dziękcz. Elżbiety, z ok. imienin, z prośbą o opiekę MB
    – 18.30 – + Anna Makuła, od wszystkich dzieci, rodziców, wolontariuszy i pracowników świetlicy Przystań
    – 07.30 – w int. o błog. Boże i opiekę Matki Bożej w życiu
    – 18.30 – ++ Jan. Maria, Edward, Aniela Brózda
    – 07.30 – w int. naszej Ojczyzny o Boże błogosławieństwo i ochronę dla kraju
    – 18.30 – + Anna Makuła, od rodziny Rokitów
    – 07.30 – prośba o łaskę przyjmowania łaski Bożej w trudnych sytuacjach życia
    – 18.30 – zmarli z rodziny Dąbrowskich
    – 07.30 – + Maria w r. śm.
    – 18.30 – + Stanisława (ona) Merchut, w r. śm.

Niedziela – 10.11.2019
    – 08.30 – zmarli rodzice ++ Irena, Edmund, Zofia i Apolinary
    – 10.00 – + Krzysztof Jamka
    – 11.30 – w int. dziękcz. Helenki Wilkoszewskiej, w 3 urodziny, o łaski dla niej i rodziny