OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA – 21.11.2021 r.

1. Dzisiaj po Mszach św., przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, uroczyście odnowimy Jubileuszowy Akt Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana w naszym życiu indywidualnym, rodzinnym i narodowym. Modlimy się też za Liturgiczną Służby Ołtarza, która przeżywa dziś swoje święto.
  2. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent. Zapraszamy na Roraty. Msze Roratnie w tygodniu, od poniedziałku do soboty, będziemy odprawiać o godz. 7.00. Dzieci niech przygotują lampiony. Podczas Mszy roratnych będziemy poznawać Ziemię Świętą.
     – w poniedziałek – wsp. św. Cecylii - modlimy się za muzyków kościelnych – kompozytorów, organistów, chórzystów, kantorów i scholistów.
     – we wtorek – wsp. św. Klemensa, papieża.
     – we środę – wsp. św. Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy, męcz. z Wietnamu.
     – we czwartek – św. Katarzyny Aleksandryjskiej.
  4. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na prace przy okładaniu naw bocznych klinkierem. Jutro spodziewamy się pierwszego transportu klinkieru i zaprawy do klinkieru. W najbliższym czasie chcemy zacząć te prace. Zebraliśmy na tacę 6433,89 zł i 2,02 Euro. Na konto na ten cel wpłynęło 1010 zł.
  5. Zgodnie z prośbą biskupów, do pionowych skarbon, oznaczonych napisem – OFIARY DLA BIEDNYCH - można wrzucać datki dla migrantów.
  6. Rozpoczęła się rekrutacje do naszej szkoły. Szczegóły są dostępne na stronie szkoły.
  7. Zachęcam do kupowania i czytania prasy religijnej (przy wyjściu z kościoła):
    Gość Niedzielny – z płytą o bł. Ks. Janie Masze
    Niedziela – art. o cudownym medaliku
    Mały Gość – dla dzieci, z lampionem adwentowym
    Staś – dla dzieci, z szopką krakowską
    Dziecko w wirtualnej siecidarmowe wydawnictwo dla rodziców

Po Mszy o 10.00 – BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DZIECI, KONKURS

Niedziela – 21.11.2021
    – 08.30 – + Jan Motak, o zbawienie
    – 10.00 – w int. dziękcz. Sebastiana, z ok. 12 urodzin, o łaski dla rodziców i dziadków
    – 11.30 – za parafian, ofiarodawców i dobroczyńców parafii - chrzty
    – 19.00 – + Daniel, o zbawienie