OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ CHRZTU PAŃSKIEGO – 09.01.2022 r.

1. Dzisiaj, tak jak w Trzech Króli, poświęcimy wodę, którą przynieśliście w swoich naczyniach - aby posłużyła do pobłogosławienia waszych domów i mieszkań. Przypominamy, że odwiedziny duszpasterskie są tylko "na zaproszenie'.
  2. Po Mszy jest możliwość złożenia tradycyjnej ofiary kolędowej do wyznaczonej skarbony lub na konto parafii. Do drugiej skarbony można będzie złożyć datki dla służby liturgicznej. Obie skarbony są wystawione przy wejściu do zakrystii.
  3. Msza. św. z kolędowaniem Kręgów Rodzin zostanie odprawiona dziś o 14.30.
  4. Na spotkanie katechetyczne dorosłych zapraszamy w środę za tydzień, 19.01, o 19.20.
  5. Dziękujemy za wszelkie ofiary - na tacę, na konto i w kopertach, a także dary rzeczowe i pomoc. Ofiary złożone dziś na tacę będą przeznaczone na prace przy okładaniu naw bocznych klinkierem. W Uroczystość Trzech Króli na cele misyjne zebraliśmy 4965,49 zł.
  6. Zachęcam do kupowania i czytania prasy religijnej (przy wyjściu z kościoła):
    Dziecko w wirtualnej siecidarmowe wydawnictwo dla rodziców

MODLITWA POBŁOGOSŁAWIENIA DOMÓW I MIESZKAŃ

Wspólnie odmawiamy
    - Ojcze nasz ..., Zdrowaś Maryjo ...,

K: Módlmy się.
    Pobłogosław Panie Boże nasze domy i mieszkania i spraw w swojej Ojcowskiej dobroci, abyśmy się w tym Nowym 2022 Roku cieszyli zdrowiem duszy i ciała. Napełnij nasze serca pokojem, łagodnością i życzliwą miłością, aby panowała wśród nas jedność i wzajemne wspomaganie. Ześlij na nas Ducha Prawdy, pocieszenia i świętości, abyśmy w Nim wielbili Ciebie, Ojca Przedwiecznego i Pana Naszego Jezusa Chrystusa.
    A Boże błogosławieństwo niech pozostanie na tych domach i mieszkaniach i nad nami wszystkimi teraz i na zawsze. Amen.

Niedziela Chrztu Pańskiego – 09.01.2022
    – 08.30 – w int. dziękcz. rodziny Filipowicz, za rok poprzedni, z prośbą o łaski w Nowym 2022 Roku
    – 10.00 – + Ks. Prałat Marian Rajchel, z ok. 1 r. śm., o zbawienie
    – 11.30 – w int. dziękcz. Pewnej Rodziny za odzyskane zdrowie, z prośbą o potrzebne łaski