Alleluja, Zmartwychwstał Pan
Weselmy się i radujmy

OGŁOSZENIA NA UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH (31 NZ) – 01.11.2020 r.

– w poniedziałek – wsp. Wszystkich Wiernych Zmarłych - Dzień Zaduszny. Msze z wypominkami jednorazowymi odprawimy o 7.00, 17.00 i 19.00.
    Przypominamy, że w okresie Uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego, raz w ciągu dnia, możemy zyskać odpust zupełny za zmarłych. W tym roku, ze względu na epidemię są nowe warunki:
    - tradycyjne 8 dni można rozłożyć na cały listopad i dni nie muszą być jeden po drugim
    - ci którzy nie mogą się udać na cmentarze – wykonują inne dzieła, łącząc się duchowo z nawiedzającymi
    - należy, nie być przywiązanym do grzechu nawet lekkiego, odmówić – Wierzę i modlitwy w intencjach wyznaczonych przez Papieża, Spowiedź i Komunię św. można przyjąć w innym czasie (szczegóły na stronie).
    Można jeszcze przynosić wypisane imiona zmarłych na całoroczne i jednorazowe wypominki.
     – we wtorek – pierwszy wtorek - odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
     – we środę – wsp. św. Karola Boromeuszka, a także pierwsza środa - Różę Różańcową zapraszamy w środę, na zmianę tajemnic różańca podczas Mszy wieczornej. Katechezę dla dorosłych zawieszamy do odwołania.
     – we czwartek – I czwartek – będziemy się modlić za kapłanów i o powołania kapłańskie i zakonne.
     – w piątek – I piątek – Msze o 7.30 i 18.30. Spowiedź po południu od g. 17.00 do 19.00. Chorych nawiedzimy od g. 9.00, po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu.
     – w sobotę – I sobota - Msze o 7.30 i 18.30. W I czw, pt i sb wystawienie Najśw. Sakr. - także od 7.00 rano.
  2. Od 1 listopada, zgodnie z prośbą Ks. Arcybiskupa, będziemy kontynuować wystawianie Pana Jezusa w monstrancji pół godziny przed wszystkimi Mszami wieczornymi. Będzie wtedy możliwość prywatnej adoracji. Na 5 min przed Mszą, wspólnie odprawimy dziesiątkę różańca i litanię do św. JP II.
    W najbliższym tygodniu WŁĄCZYMY SIĘ W RÓŻANIEC DO GRANIC NIEBA - Poprzez przebłaganie Boga, za grzech zabijania nienarodzonych i wynagrodzenie cierpienia, jakiego doznały dzieci nienarodzone pragniemy ratować Polskę i świat przed konsekwencjami grzechów.
    Pamiętacie Różaniec Do Granic sprzed 3 lat? Dzisiaj nie mniej niż wtedy potrzebna jest nasza wspólna modlitwa i pokuta. W oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych: 1. Pokutujemy za wszystkie grzechy aborcji dokonane w Polsce. 2. Prosimy dusze czyśćcowe o modlitwę, ofiarowujemy odpusty 3. Przepraszamy dzieci nienarodzone, przyjmujemy je do naszych rodzin i prosimy o modlitwę za nas.
    Owocem tej wielkiej modlitwy Polaków może być przywrócenie nadziei, wiary i przyjęcie pokoju Bożego.
    Szczegóły na stronie - www.rozaniecdogranic.pl
    .
  3. W następną niedzielę, drugą w listopadzie, składka na tacę będzie przeznaczona na cele budowlane parafii. Za wszelką ofiarność serdecznie dziękujemy. Wielu z was, nie mogąc uczestniczyć w Mszach w kościele, przesyła ofiary na nasze konto. Dziękujemy tez za ofiary przy okazji wypominków.
  4. Zachęcam do kupowania i czytania prasy religijnej (przy wyjściu z kościoła):
    Gość Niedzielny – Wytapianie świętych – o czyśćcu
    Niedziela – Dlaczego nastolatki uciekają

Niedziela - UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – 01.11.2020
    – 08.30 – ++ Maria i Adam Mucha, ++ Bronisława (ona) i Edmund Radulscy
    – 10.00 – + Alicja Lal
    – 19.00 – + Józef Pazdur

– 07.00 – + Stanisław Filipowicz
    – 07.00 – za wszystkich wiernych zmarłych
    – 17.00 – ++ Józefa (ona) i Władysław Duda
    – 17.00 – za wszystkich wiernych zmarłych,
    – 19.00 – w int. wyzn. przez Papieża
    – 07.30 – o światło Ducha Świętego i łaskę pojednania z Panem Bogiem dla Wandy
    – 18.30 – o nawrócenie i zdrowie i potrzebne łaski dla Andrzeja w dniu urodzin
    – 07.30 – o zdrowie dla Bogumiły i Bogusława
    – 18.30 – przeprasz. za grzechy popełn. w rodzinie, z prośbą o przerw grzechów pokoleniowych przekleństw Bogu wiad.
    – 07.30 – int. dziękcz. Elżbiety z ok. imienin, o opiekę MB
    – 18.30 – w int. dziękcz. Elżbiety Kieblesz, z ok. imienin i urodzin, o opiekę MB
    – 07.30 – + Jacek Kowalski
    – 18.30 – + Wojciech Dziuban