Alleluja, Zmartwychwstał Pan
Weselmy się i radujmy

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA 3 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 26.01.2020 r.

– we wtorek – wsp. św. Tomasza z Akwinu.
     – w piątek – wsp. św. Jana Bosko.
     – w sobotę – pierwsza sobota. Pół godz. przed Mszami będzie indywidualna adoracja.
     – w przyszłą niedzielę – Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane także Świętem MB Gromnicznej. Podczas Mszy św. poświęcimy gromnice. Święto Ofiarowania jest Dniem Życia Konsekrowanego. Składka na tacę będzie przeznaczona na pomoc dla zakonów klauzurowych. W niedzielę za tydzień, po Mszy wieczornej o 19.00, bardzo prosimy chętnych o pomoc przy rozbieraniu dekoracji bożonarodzeniowych.
  2. W niedzielę, podczas Mszy św. o 10.00 i 11.30 będzie kolędował z nami Studencki Zespół Góralski SKALNI. Po Mszy o 11.30 odbędzie się półgodzinny koncert kolęd, na który serdecznie zapraszamy. Po obu Mszach i po koncercie członkowie zespołu będą kwestowali przed kościołem na koszty wydania ich płyty. Zespół jest nam znany z występu podczas Muzycznej Drogi Krzyżowej.
  3. Spotkanie pragnących się modlić i działać na rzecz misji odbędzie się w niedzielę za tydzień po Mszy wieczornej w kaplicy.
  4. Dziękujemy za wszelkie ofiary. Za składane przy kolędzie, a także za te, które wpływają na nasze konta i są przekazywane w kopertach. Dziękujemy szczególnie za ofiary złożone w ubiegłą niedzielą dla chorego Kuby Nawrockiego. Rodzina zebrała na ten cel 4876,70 zł.
  5. Zachęcam do kupowania i czytania prasy religijnej:
    Gość Niedzielny – Czy chcesz spotkać Jezusa? - art. o Juliannie Wołek, pochodzącej z naszej parafii autorce książki pt. "Cud Bożego narodzenia", która jest do pobrania w Internecie - szczegóły na naszej stronie. O możliwościach zaprzyjaźnienia się ze Słowem Bożym.
    Niedziela – art. "Dzieci w sieci" - o Internecie w rozwoju dziecka. O możliwościach zaprzyjaźnienia się ze Słowem Bożym.
    Mały Gość – dla dzieci

PO MSZY 10.00 i 11.30 BŁOGOSŁAWIEŃSTWO INDYWIDUALNE DZIECI

Niedziela – 26.01.2020
    – 10.00 – + Zofia, w 11 r. śm.
    – 11.30 – + Stanisław i Gizela Kijowscy
    – 19.00 – + Alina Szymlak

– 07.30 – w int. dziękcz. Judyty z ok. urodzin
    – 18.30 – w int. dziękcz. Wiktorii, z prośbą o potrzebne łaski i zdrowie
    – 07.30 – w int. Jerzego o szczęśliwą operację i łaskę zdrowia
    – 18.30 – + Stanisława (ona) Jarosz, od sąsiadów

Niedziela - Święto Ofiarowania Pańskiego – 02.02.2020
    – 08.30 – w int. dziękcz. rodziny Filipowicz za łaski w minionym roku, z prośbą o błog. Boże i opiekę MB.
    – 10.00 – + Zbigniew
    – 11.30 – w int. parafian, ofiarodawców i dobroczyńców (chrzty)
    – 19.00 – + Maria Szcześniak